Kas yra hiperpigmentacija? Nuo problemos atsiradimo iki sprendimo ir prevencijos

Ar žinojote, jog kasdienis SPF kremo naudojimas gali sustabdyti senėjimo procesus, o tinkamai parinktos kosmetikos priemonės - gali išgydyti aknę? Kosmetika iš esmės yra medžiaga, naudojama veido, kūno odos, plaukų būklės gerinimui, priežiūrai, valymui ir gydymui. Kosmetika skirstoma į grožio priemones (dekoratyvinis makiažas, odos kremai) ir priežiūros priemones (prausiklis, šampūnas). Tiesa, kosmetikos priemonių pasirinkimas yra be galo platus. Taip yra dėl to, jog kiekvienas esame individualus, turime skirtingus veido odos tipus, plaukus, o galbūt paveldime ir tam tikras odos ligas ar priežiūros iššūkius.

Kosmetika, priežiūros priemonės: kaip pasirinkti tinkamas priemones?

Pradėkime nuo veido. Dažniausiai yra sutinkami 4 veido odos tipai:

  • Normali oda
  • Sausa oda
  • Mišri oda
  • Riebi oda
  • + Jautri oda (ji gali būti tiek sausa, tiek riebi)
Veido odos tipai - kriterijus, nukreipiantis tinkamos kosmetikos priemonės link, nes tai, kas tinka sausai veido odai, netinka riebiai ir atvirkščiai. Naudojant ne savo veido odos tipui tinkančius produktus, rizikuojame ne pagerinti, o atvirkščiai, pabloginti odos būklę. Kasdieniams veido odos priežiūros ritualams paprastai rekomenduojamos šios priemonės: drėkinamieji kremai, maitinantys veido serumai, kremai nuo saulės, veido prausikliai, veido šveitikliai. Produktus naudojant atsakingai ir nuosekliai - veido odos būklė pagerėja jau po pirmojo mėnesio (priklausomai nuo odos problematiškumo).

Kosmetika veido, kūno odai ir plaukams - ką reikia žinoti?

Norint turėti gražią odą ir sveikus, žvilgančius plaukus, vien tinkamų priemonių parinkimas ir naudojimas dar neužtikrina ilgalaikio rezultato. Tam daro įtaką ir mūsų gyvenimo būdas, įpročiai, maistas. Svarbios įtakos turi ir dekoratyvinio makiažo nuvalymas. Blogai nuvalyti makiažo likučiai užkemša veido poras ir išsausina veidą, todėl reikia atsižvelgti ir į kruopštų prausimasi. Svarbus netgi rankšluostis, kurį naudojame veidui - įprastas, kūnui šluostyti skirtas rankšluostis, nėra tinkamas veidui.

Šiame tinklaraštyje rasite naudingą informaciją, kuri padės jums išsiaiškinti koks yra jūsų odos tipus, kokios dažniausios veido odos problemos, kaip gydyti aknę, kokia šilko nauda mūsų odai ir plaukams bei kiti naudingi grožio straipsniai, parengti veido, kūno odos priežiūros specialistų. Sukurta specialistų - skirta jūsų odos, plaukų priežiūros rutinai pagerinti.