MISIJA ODA

Norint turėti sveiką, švarią ir spindinčią odą visiškai nebūtina naudoti šimtus kosmetinių priemonių!

Odos priežiūra yra būtina, norint užtikrinti nepriekaištingą išvaizdą ir pasitikėjimą savimi, taip pat sveiką ir gražią odą ne tik šiandien, bet ir po dešimties metų. Pakanka vos kelių pagrindinių, elementarių kosmetikos priemonių, tam, jog galėtumėte džiaugtis sveika veido, kūno, galvos oda bei žvilgančiais plaukais. Svarbiausia yra kosmetikos kokybė, jos sudėtis, prasiskverbimas, poveikis, bei individualus jų parinkimas pagal odos problemą. Būtent tai užtikriname MISIJA ODA parduotuvėje. Pas mus rasite tik veiksmingus profesionalios kosmetikos produktus veidui, kūnui, plaukams, kuriuos išskirtinai Jums atrinko med. kosmetologė Jolanta Vizgirdienė.

Visapusė odos priežiūra - Jūsų pasitikėjimui savimi!

MISIJA ODA parduotuvė skirta kiekvienam - tiek savipriežiūros naujokui, tiek pažengusiam ar net specialistui. Mūsų atrinkta odos kosmetika skirta gydyti ir rūpintis oda pagal skirtingus odos tipus ar problemą. Platus atrinktų prekių asortimentas garantuoja, jog kosmetines priemones ras tiek riebią, sausą, į aknę linkusią odą turintys, tiek ir kovojantys su plaukų slinkimu, pleiskanomis ar tiesiog ieškantys geros kokybės kasdienės odos ir plaukų priežiūros priemonių. MISIJA ODA tikslas - visapusiška odos priežiūra, tad asortimente ne tik odos kosmetika, priežiūrios priemonės, bet ir šilkiniai miegui skirti aksesuarai, skirti užtikrinti saldų, odai ir plaukams naudingą miegą.

 

Kiekvieno oda reikalauja vienodai meilės ir priežiūros!

Kosmetologė Jolanta Vizgirdienė | Vilnius | Kaunas | MISIJAODA 

“Dirbant kosmetologe tenka susidurti su įvairiomis veido odos problemomis. Ir visai nesvarbu ar tai aknė, ar tai dermatitas, ar rožinė, ar tiesiog išsausėjusi oda - kiekvieno oda reikalauja vienodai meilės ir priežiūros.

Odos kosmetikos neskirstau į pigią ar brangią, akcentuoju tikslingą odos priežiūrą. Tik gilindamiesi į odos problemą, jos ištakas bei ieškodami variantų ją suvaldysime. Profesionali kosmetika yra rimtas pagalbininkas švarios ir gražios odos tikslui pasiekti ar ją išlaikyti, todėl šioje parduotuvėje atrenku tik sau pažįstamus profesionalios kosmetikos produktus, kurie yra veiksmingi ir kuriais pasitikiu visu šimtu procentu.

Asmeninė ir tikslinga odos priežiūra tai mūsų raktas į sėkmę. Leiskimės į šią nuostabią pažintį su profesionalia kosmetika kartu. Misija oda - mūsų bendras tikslas.”

Jūsų kosmetologė Jolanta ❤

 

 

Kviečiame jus apsilankyti mūsų kosmetikos priemonių el. parduotuvėje ir pasirūpinti savo oda jau šiandien.