Profesionalios kosmetikos prekių ženklai

Natinuel kosmetikos linija sukurta veido odos priežiūrai ir jos sveikatai. Visa Natinuel produkcija remiasi naujausiais dermatologijos srities tyrimais ir naujovėmis.

Svarbiausias Natinuel kosmetikos bruožas yra tai, kad ji yra idealus tarpininkas tarp medicinos ir estetinės kosmetikos. Kosmetika yra kuriama įvedant molekulinius produktus. 

Kiekvienoje priemonėje, nesvarbu ar ji skirta profesionaliam naudojimui, ar buities produktui yra aktyvių ingredientų rinkinys, parinktas taip, kad padėtų sušvelninti skirtingas odos problemas ir dėl jų atsirandančius trūkumus.

 

Norėdami pamatyti visas Natinuel prekes, spauskite čia.

 


 Profesionalios kosmetikos priemonės Dermaheal iš Pietų Korėjos

Tai naujos kartos bioinžinerinė kosmetika, paremta išskirtinai moksliniu požiūriu į odos atjauninimo galimybes.

Dermaheal kosmetiką sukūrė Pietų Korėjos mokslininkų grupė, kuri ilgai dirbo genų inžinerijos srityje ir puikiai išmano ląstelių biologiją. Siekdami atjauninti ir sustiprinti odą, jie žengė svarbų žingsnį ir grožio medicinos srityje – sukūrė ir užpatentavo augimo faktorius ir biomimetinius peptidus, kurie imituoja svarbiausių odos augimo faktorių veiklą. Visi aktyvūs peptidai talpinami į smulkiausias kapsules (70-180 nm dydžio nanokapsules), todėl lengvai patenka į gilesnius odos sluoksnius, t. y. ten, kur formuojasi naujos ląstelės. Jų sudėtis identiška žmogaus peptidų sudėčiai, todėl nesukelia jokių alerginių reakcijų.

Dermaheal produktai veikia prieš senėjimą, pigmentaciją, stiprina plaukus, saugo juos nuo slinkimo, skatina probleminės odos gijimą ir veikia priešuždegimiškai.

Norėdami pamatyti visas Dermaheal prekes,  spauskite čia.